مشاوره برند و برندسازی

چرا باید برند سازی انجام دهید؟

امروزه همه‌چیز در حال تغییر و عوض شدن است. در کسب و کارهای گذشته به دلیل کم بودن رقابت و شناخته شدن افراد در شغلی خاص، برند و برندسازی در بازار احساس نمی‌شد. اما شرایط امروز مانند قبل نیست. تعداد شغل‌ها زیاد شده است و تشخیص حرفه‌ای بودن و غیرحرفه‌ای بودن بسیار سخت است. مشتری‌ها در دنیای پرهیاهوی فروش گم می‌شوند. روز به روز با ورود محصولات و خدمات جدید از سوی شرکت‌ها و سازمان‌های متفاوت، انتخاب سخت‌تر می‌گردد. فردی که می‌خواهد کالایی بخرید سردرگم شده و ترجیح می‌دهد در این همهمه به سمت محصولات شناخته شده‌تر برود. اهمیت برند سازی در همین است یعنی شناخته شدن! چرا که اگر مشتری‌ها و مصرف‌کننده‌ها شما را نشناسند به‌طور قطع دیر یا زود در بازار شکست می‌خورید و از صحنه رقابت حذف خواهید شد. بنابراین برند سازی برای هر کسب و کاری نه‌تنها لازم، بلکه ضروری است!

گنبد فیروزه  یکی از پیشگامان مشاوره برند در اصفهان و دیگر شهرهای ایران است. اگر هنور برای کسب و کار خود برندسازی را شروع نکرده اید با مشاوران ما در تماس باشید. 

 

برندینگ از پایه‌های اصلی یک شرکت و تجارت نوپا است.
داشتن برند به انسان حس بهتر بودن را القا می‌کند و باعث خرید مداوم افراد از آن برند می‌شود.

برای برند سازی از حرفه‌ای‌ها کمک بگیرید چون...

 برند سازی مسیری پیچیده دارد که پر از پیچ و خم‌های ظریف و تأثیرگذار است. هرکسی نمی‌تواند برند سازی را انجام دهد چرا که از مسیر منحرف شده و به بیراهه می‌رود. تنها متخصصین و حرفه‌ای‌ها می‌توانند شما را تا پایان راه همراهی کنند. راهی که اگرچه مشکل به نظر می‌رسد اما با حضور آن‌ها قابل گذشتن است. برند سازی استراتژی می‌خواهد. استراتژی‌هایی که بر اساس کسب و کار و موقعیت در بازار متفاوت است. این استراتژی‌ها و دنبال کردن آن‌ها و حتی اصلاح و بهبودشان کار هرکسی نیست. 

 

چرا باید برند سازی خود را به گنبد فیروزه بسپارید؟

برند سازی تخصص اصلی گنبد فیروزه‌ای‌ها است. آژانس طراحی و تبلیغات گنبد فیروزه به همراه کوله باری از تجربیات کسب کرده در همه این سال‌ها، انتخابی درست برای همراهی است. گنبد فیروزه تنها شرکتی در اصفهان است که برند بوک را به صورت استاندارد ارائه می‌دهد. دستیابی به سواد برند بوک به آسانی به دست نمی‌آید. اما گنبد فیروزه به‌خوبی آن را اجرا می کند زیرا با بهترین‌ها کار می‌کند.

مشاوران ما همواره در خدمت شما هستند. 

 

برندسازی برای همه...

برندسازی فقط برای شرکت های بزرگ اهمیت ندارد بلکه هر شرکتی حتی شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای استارتاپی می توانند برندسازی را شروع کنند. برندسازی بخشی از سرمایه گذاری در هر کسب و کاری است. پس همه باید روی آن سرمایه گذاری کنند تا به اهداف بزرگ خود دست پیدا کرده و در راه توسعه و گسترش هر چه بیشتر کسب و کار خود موفق باشند.

برند سازی چه تأثیری روی کسب و کارتان دارد؟

هدف نهایی در هر کسب و کاری فروش بیشتر است. اگر فروش بیشتر باشد صاحبان مشاغل سود بیشتری می‌برند و حتی می‌توانند به توسعه شغل خود فکر کنند. با برند سازی و شناخته شدن آن توسط مشتری و افرادی که نیاز به محصول و کالای شما دارند دیده شدن و انتخاب محصولتان بیشتر خواهد بود و فروش آن نیز صعودی است. در یک جمله برند سازی به کسب و کار شما رونق می‌دهد. برند سازی سرمایه‌گذاری بلندمدت روی موفقیت در آینده است. موفقیتی که اگرچه ممکن است در طولانی‌مدت به دست آید اما نتایج شگفت‌انگیزی به دنبال دارد.

هدف نهایی برند سازی در سه اصل اصلی خلاصه می‌شود که در طی مسیر برند سازی باید به آن‌ها دست یافت. اولین و مهم‌ترین ویژگی در قدم‌های اول، معرفی برند به مشتری‌هاست. مشتری‌ها باید برند شما را بشناسند و آن‌ها به ذهن بسپارند اگر در این قدم موفق عمل کنید وارد قدم بعدی یعنی پذیرفته شدن از سوی آن‌ها گام برمی‌دارید. این مسیر میانبری ندارد باید ثابت قدم باشید و در رویارویی با مشکلات آگاهانه رفتار کنید. مطمئن باشید موفقیت از آن شما است. اگر در این قدم شانه خالی کنید برند سازی را نیمه کاره رها کرده‌اید. پس تلاش کنید و وارد قدم اصالت و تداوم شوید. اگرچه شاید در قدم سوم گاهی ناامیدی چیره شود و یا گاهی تلاش خود را بیهوده انگارید اما استوارانه پیشروی کنید.

گنبد فیروزه مشاوره برند در اصفهان و سراسر ایران