مشاوره برند و برندسازی

چرا باید برند سازی انجام دهید؟

برند، اولین قدم برای ساخت یک کسب‌و کار استاندارد است. در دنیای امروز اگر شما کسب‌و کار خود را تبدیل به یک برند خوب و چشم‌گیر نکنید، هیچ‌چیز برای به نمایش گذاشتن ندارید. شاید بهتر است بگوییم که برند‌سازی ستون‌های محکم هر کسب و کاری است. برند خانه‌ی کسب و کار شماست و مشتری مهمان این خانه! به بیان ساده، برند همه‌چیز درباره‌ی شما و کسب و کارتان را نشان می‌دهد. خدمات، کیفیت، ارزش‌ها و هدف شما از ایجاد کسب وکار! اگر می‌خواهید یک کسب‌وکار خوب داشته باشید، و مخاطبان را در ابتدا مجذوب و تبدیل به مشتری خود بکنید لازمه‌ی آن داشتن یک برند‌سازی حرفه‌ای و همراه با استاندارد‌های روز برندینگ  است. 

 

 

برندینگ از پایه‌های اصلی یک شرکت و تجارت نوپا است.
داشتن برند به انسان حس بهتر بودن را القا می‌کند و باعث خرید مداوم افراد از آن برند می‌شود.

تبدیل مخاطب به مشتری با برند‌ینگ یا برندسازی !

بله شما محصولات خوبی دارید! برای مشتریان خود ارزش قائلید و این را با ارائه‌ی خدمات به گوش‌آن‌ها می‌رسانید! پس شاید در این لحظه فکر کنید که به برند‌سازی احتیاجی ندارید! چرا که مشتریان و رضایت آن هارا دارید! اما برند‌سازی فقط برای کسب مشتری و رضایت آن نیست! برند‌سازی باعث ماندگاری شما در ذهن مشتریان و مخاطبان است.

اهمیت برندسازی در همین است یعنی شناخته شدن و به یادماندن. برندینگ ایده‌آل و مناسب سبب می‌شود که شما در ذهن مخاطبان خود بمانید، با کوچک‌ترین المان‌ها در یاد آن‌ها جرقه بزنید و مخاطبان خود را تبدیل به مشتریان پایدار بکنید.  بله اهمیت برندینگ در همین است یعنی شناخته شدن و به یادماندنی کردن یک برند!

برند‌ینگ برای همه

بسیاری از مردم بر این باورند که برای یک برند‌سازی باید یک برند بزرگ و حرفه‌ای داشت. درحالی که این طرز فکر  به کلی اشتباه است! برند‌سازی محدودیت ندارد! شما با هرکسب و کار بر اساس استراتژی و داستانی که برای برندشما نوشته می‌شود برند‌سازی می‌کند. برند‌سازی در هر کسب وکاری تأثیرگذار است!

این گفته‌ استیو‌جابز را به یاد داشته باشید: «نحوه ارائه هر چیز، اهمیت آن را مشخص می‌کند. ارائه خوبی نداشته باشید قطعاً نمی‌توانید ارزش محصولات خود را به خوبی مشخص و معرفی کنید و فروش بالایی داشته باشید» و خب یک ارائه‌ی خوب نتیجه یک برند‌سازی خوب و استاندارد است!

 

برندسازی چه تأثیری روی یک برند دارد؟

هدف نهایی از ایجاد هربرند فروش بالا و توسعه آن است. در یک جمله برند سازی به کسب و کار شما رونق می‌دهد. برند سازی سرمایه‌گذاری بلندمدت روی موفقیت در آینده است. موفقیتی که اگرچه ممکن است در طولانی‌مدت به دست آید اما نتایج شگفت‌انگیزی به دنبال دارد. 

شما با انتخاب درست یک مشاوره برند یک راهنما برای کسب و کار خود انتخاب کرده‌اید که در مسیر توسعه و گسترش کسب‌وکار همراه شما است. 

 

برندسازی حرفه‌ای با گنبدفیروزه!

هدف نهایی برند سازی در سه اصل اصلی خلاصه می‌شود که در طی مسیر برندینگ باید به آن‌ها دست یافت. هرکدام از قدم‌ها بر اساس تجارب و اطلاعات دقیق گذاشته می‌شود. پس بهتر است در همان اول برند‌سازی برند خود را به دست افرادی مسلط و با تجربه بسپارید. برند‌ینگ مانند ساختن خانه است و مشاوره شما معمار آن خانه! پس به یاد داشته باشید که خانه را به دست چه کسی می‌سپارید تا در زمان و شرایط حساس تمام سرمایه و کسب و کار شما مانندخانه‌ای آوار نشود!

تیم گنبدفیروزه با توجه به تجاربی که در زمینه‌ی برند سازی در ایران و خارج از ایران داشته است می‌تواند شمارا در ساخت خانه‌ای برای کسب وکارتان همراهی کند.

شاوره برند در اصفهان و سراسر ایران

برند، اولین قدم برای ساخت یک کسب‌و کار استاندارد است. در دنیای امروز اگر شما کسب‌و کار خود را تبدیل به یک برند خوب و چشم‌گیر نکنید، هیچ‌چیز برای به نمایش گذاشتن ندارید.

رند‌سازی محدودیت ندارد! شما با هرکسب و کار بر اساس استراتژی و داستانی که برای برندشما نوشته می‌شود برند‌سازی می‌کند. برند‌سازی در هر کسب وکاری تأثیرگذار است!