طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور​

کاتالوگ عنصری تبلیغاتی برای هر کسب‌ و کار است و نیاز به ظرافت‌های فکری و ایده‌پردازی‌های دقیق دارد. کاتالوگ یک هزینه‌ی اضافی نیست بلکه روشی کارآمد برای جذب مشتری‌های بیشتر و در نتیجه فروش بیشتر است. پس نوع طراحی کاتالوگ و بروشور از اهمیت زیادی برخوردار است. در دنیای دیجیتالی امروز، کاتالوگ‌های دیجیتالی گزینه‌ای خلاقانه برای هر شرکتی می‌تواند باشد که هزینه‌های چاپ را نیز کاهش می‌دهد. هم‌چنین، در این نوع کاتالوگ‌ها از عناصر بیشتری برای معرفی محصول می‌توان استفاده کرد مانند ویدیوهای کوتاه!

کاتالوگ و بروشور چیست؟

کاتالوگ ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات شما است که در قالب برگه‌های جذاب و دیدنی به مخاطبان ارائه می‌شود. کاتالوگ یعنی ارائه همه محصولات شما از دریچه‌ی تصاویر و معرفی آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن. تأثیر کاتالوگ‌ها زمانی بیشتر می شود که به‌صورت حرفه‌ای و سازمان‌یافته طراحی شوند.

طراحی کاتالوگ و بروشور در گنبد فیروزه

هر شرکتی برای معرفی محصولات یا خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهد نیازمند داشتن کاتالوگ و بروشور است. کاتالوگ‌ها تبلیغاتی پنهانی در ناخودآگاه افراد هستند پس طراحی آن‌ها پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. گنبد فیروزه با پشتوانه سال‌ها تجربه در زمینه طراحی کاتالوگ و بروشور برای پیمودن این مسیر در کنار شماست.

پکیج ۱

طراحی جلد
تومان ۶۰۰٬۰۰۰
  •  

پکیج ۲

طراحی به صورت صفحه آرایی
تومان ۷۰٬۰۰۰
  •  

پکیج ۳

طراحی به صورت ژورنالی
تومان ۱۵۰٬۰۰۰
  •  

پکیج ۴

لوگو به صورت ترکیبی
تومان ۱۲۰٬۰۰۰
  •  
پیشنهاد ویژه

اهمیت کاتالوگ و بروشور

شرکت‌ها با به‌کارگیری کاتالوگ،خود و محصولاتشان را می‌توانند در قالب رنگ‌ها، طرح‌ها و تصاویر زیبا معرفی کنند و با مخاطب ارتباط بهتری برقرار کنند. کاتالوگ و بروشور یک پل ارتباطی بین برند و مخاطب است و می­‌توان‌ها را بازاریاب‌های همیشه در صحنه و تأثیرگذار در دنیای اقتصاد امروز برای برند و محصول در نظر گرفت. حرفه­‌ای و اصولی بودن طراحی گرافیکی جذاب کاتالوگ نقش مستقیم و مهمی بر توسعه یا معرفی محصولات و خدمات دارند. به‌طورکلی فروش یک محصول وابستگی بسیاری به تبلیغات و کاتالوگ‌های تبلیغاتی که در اختیار مخاطب قرار می­‌گیرد، دارد. به همین دلیل باید در طراحی گرافیکی و بصری آن حساسیت زیادی را در نظر گرفت.

تأثیر کاتالوگ در فروش

در طراحی کاتالوگ‌های یک برند، علاوه بر خاص بودن ایده طرح، باید به سایر نکات کلیدی در طراحی از جمله: جذابیت و خلاقیت، محتوای مؤثر، هویت‌سازی و خلق پیام نیز توجه کرد. در دنیای امروز بسیاری از رقابت‌ها بر سر تأثیرگذاری کاتالوگ‌های تبلیغاتی است. اگر یک کاتالوگ اصولی با طراحی درست و منحصربه‌فرد در دست مخاطب قرار بگیرد می‌تواند منجر به پیشی گرفتن برند شما را از رقیبانتان گردد. طراحی استاندارد کاتالوگ قابلیت افزایش فروش شما را تا بی‌نهایت دارد!

ویژگی‌های کاتالوگ

جذابیت کاتالوگ به داشتن عکس‌های حرفه‌ای و باکیفیت آن است. ظاهری خلاقانه، اثربخشی آن را بروی مخاطب افزایش می‌دهد. کاتالوگ منبعی اطلاعاتی است که همه‌ی آنچه مشتری باید درباره محصول یا خدمات شما بداند در آن وجود دارد و دفترچه راهنمایی برای خرید کالاست! تصاویری بی‌نظیر و پیامی واضح و مشخص مطمئناً تأثیر زیادی روی مخاطبان خواهد گذاشت. عکاسی صنعتی از محصولات یک شرکت از نیازهای مشخص هر کاتالوگ است. عکس‌های بی‌کیفیت و نامناسب احتمال از دست دادن مشتری را بیش‌ازپیش افزایش می‌دهد. کاتالوگ باید گویا باشد و فاکتورهای کلیدی شرکت را در خود جای دهد. دادن پیام گسترده و غیرمستقیم به مشتری‌ها از ویژگی‌های بارز کاتالوگ‌هاست.