درباره ما

از کجا اومدیم؟

داستان ما به عنوان آژانس تبلیغات از سال 1384 در کشور ارمنستان با نام مرچانت شروع شد. در ابتدا فعالیت‌های مرچانت محدود به انتشار ماهنامه تخصصی تکنولوژی و امور تبلیغات نمایشگاهی می‌شد. ولی با کسب تجربه بیشتر شروع به گسترش فعالیت‌هامون کردیم. ما بعد از 4 سال تونستیم مرچانت را به یک آژانس بین المللی تبلیغات و برندینگ تبدیل کنیم.

چه کارایی کردیم؟

در این سال‌ها افتخار کار با شرکت‌های کوچک و بزرگ زیادی را داشتیم، که در حین کار به عنوان شرکت تبلیغاتی برای این شرکت‌ها، تجربیات ارزشمندی هم در کنارشون به دست آوردیم. از این تجربیات می‌شه به چاپ بیش از 7 عنوان مجله در حوزه‌های مختلف، برندینگ بیش از 5 شرکت بین‌المللی و انجام امور تبلیغاتی بیش از 200 شرکت کوچک و بزرگ در 7 کشور نام برد.

کی شدیم گنبد فیروزه؟

سال 1395 دفتر ایرانمون را تاسیس کردیم و توی کشور خودمون شروع به کار کردیم. در ایران بعد از اخذ مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اسم آژانس تبلیغاتی گنبد فیروزه را به ثبت رسوندیم. با کمی تغییرات در روند کاری مشاوره برندینگ و تبلیغات و طراحی گرافیک و بسته بندی را در راس کارامون قرار دادیم.

چه کارایی می‌خواهیم بکنیم؟

ما به عنوان آژانس طراحی و تبلیغات گنبد فیروزه با همکاری آژانس بین المللی مرچانت نه تنها به گسترش فعالیت‌های بین المللی خودمون می‌پردازیم، از طرفی هم میخواهیم با آموزش نیروی جوان در کنار همکاران و هم صنفی‌های خودمون در حوزه‌های چاپ و تبلیغات به بازار بین المللی دسترسی بهتر و بیشتری پیدا کنیم.

!ارزش‌های ما

توی آژانس طراحی و تبلیغات ما از کوچکترین شرکت تا شرکت‌های بین المللی، کوچکترین کالا تا گران قیمت‌ترین اونها همه با یک روند و با اهمیت کامل بررسی می‌شن و برای هر کدوم از اونها یک روند اختصاصی تبلیغات، برندینگ و طراحی متناسب برنامه ریزی و اجرا می‌شه. اینجا در آژانس طراحی و تبلیغات گنبد فیروزه افراد باتجربه در کنار جوانان پر انرژی تیمی خلاق و حرفه‌ای را بوجود آوردن که راه حل‌های خاص و خلاقانه‌ای برای هر نوع کسب و کار در هر جای دنیا را ارائه می‌دن.